نوشیدنی های مناسب فصل تابستان

اسموتی:

 اسموتی نوشیدنی نزدیک به آبمیوه و شیک است اما روش تهیه، غلظت و حالت کلی آن کاملا متفاوت است. اسموتی از ترکیب و مخلوط کردن شیر با میوه یخ زده یا تازه به همراه عسل، شکر، ماست، شکلات و گاهی بادام زمینی ساخته می شود. غلظت اسموتی از شیک بیشتر است و بافتی پوره مانند دارد. شاید بتوان گفت اسموتی همان یخ در بهشت با میوه های طبیعی و بدون شیر است که از خواص بیشتری بهره می‌برد. اسموتی نوشیدنیی مقویست که سرشار از ویتامین های مختلف است. اسموتی به خاطر فیبر بالایی که دارد باعث پاکسازی روده ها شده و به دفع سموم بدن کمک می کند. این نوشیدنی به افرادی که دارای مشکلات گوارشی هستند یا به دنبال یک میان وعده یا وعده سبک در رژیم غذایی خود هستند توصیه می‌شود.

اسموتی یک نوشیدنی غلیظ است که ترکیبی از اجزای میوه هاست. در واقع شما در اسموتی تنها آب میوه ها را نمی خورید بلکه بافت و گوشت میوه را هم میخورید و از انواع ویتامین های میوه ها بهره مند می شوید. در حالی که وقتی آبمیوه می نوشید ممکن است برخی از ویتامین هایی که به بافت و گوشت میوه چسبیده است به بدن شما نرسد.

میلک شیک:

  • میلک شیک: میلک شیک به معنای بستنی طعم دار رقیق شده با شیر است. مشخصه اصلی میلک شیک غلظت آن بوده به نحوی که باید همانند ماست پرچرب غلیظ باشد. معمولا در میلک شیک های میوه ای از ترکیب بستنی وانیلی به عنوان طعم پایه به همراه تکه های میوه و شیره میوه استفاده می‌شود. میلک شیک به دلیل غلظت متوسط با نی سرو می‌شود.

One thought on “نوشیدنی های مناسب فصل تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی محصولات

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X